BARVA AURY

Září vám aura spíše do červena, oranžova či do modra a co to pro vás znamená? Naučíme vás, jak si to jednoduše vypočítat.

Text: Laura Máchová

Aura je energický obal kolem těla všech živých bytostí, tedy i každého z nás. Je také jakýmsi obrazem naší osobnosti, života, našich názorů, myšlenek i citů. Obvykle je neviditelná, ale jsou lidé, kteří mají dar ji vidět. Podoba naší aury je jako naše osobnost či otisky prstů, je jedinečná a nikdo jiný na světě nemá stejnou. Je různě veliká, ale také různě zbarvená (jen střed máme všichni stejný, už od narození je zlatý). Je to takové zvláštní barevné spektrum, které se mění podle toho, jakou máme náladu či jak jsme na tom fyzicky, zdravotně apod. Základ podoby naší aury ale zůstává stejný a nemusíte být ani velký mág, abyste zjistili, jak jste na tom. Jaká je dominantní barva vaší aury, si vypočítáte velmi jednoduše – z data vašeho narození:

 

Jak vypočítat svou barvu

Odlišujeme barvu základní a barvu vedlejší. Základní barva vypovídá o nejdůležitějších a hlavních rysech naší osobnosti. Vedlejší barva pak ukazuje na naše možné schopnosti a dovednosti, tedy na to, co můžete v životě sami dokázat, je to takový váš životní ‚bonus‘.

Začneme barvou vedlejší, protože je to výpočet jednodušší. Vychází totiž z čísla dne našeho narození, které, pokud je dvouciferné, budete sčítat tak dlouho, aby vám zůstalo jen jednociferné číslo. Například: Narodila jste se 29. 11. 1980. Vezmete tedy číslo svého dne narození (29), které je více než jednociferné, a sečtete takto: 2+9 = 11, opět vám nevyšlo jednociferné číslo, tedy sčítáte dál: 1+1= 2. Konečně číslo jednociferné, což znamená, že vedlejší barvou vaší aury je barva s číslem 2, tedy oranžová.

Nyní se pustíme do výpočtu základní barvy aury, kde budeme postupovat obdobně jako v případě barvy vedlejší, jenom zde sčítáme všechna čísla z data vašeho narození. Opět až do dosažení jednociferného čísla.

Například: 29. 11. 1980. Pak sčítáme: 2+9+1+1+1+9+8+0= 31, 3+1 = 4. Konečně jednociferné číslo, základní barvou pro toto datum je barva s číslem 4, tedy zelená.

POZOR! Někdy sami nedovolíme své barvě naši auru zcela rozzářit. Je to tehdy, pokud neposloucháme své vlastní potřeby a touhy a nežijeme v souladu sami se sebou. Pokud tomu tak je, necítíme se vůbec dobře, chřadneme psychicky i fyzicky, objevuje se u nás řada onemocnění, především týkajících se imunity. Je tomu tak i u vás? Pak vám pomůže výpočet barvy vaší aury, abyste si uvědomili, co dělat proto, abyste uspokojili základ vaší osobnosti, a pomohli tak své auře i vám samotným zářit vaší barvou naplno.

 

Barva aury podle čísel:

ČERVENÁ

Základní:

Máte silné ego, jste vůdčí, samostatná a ctižádostivá osobnost. Jste rovněž společenští, dokážete se druhých zastat, a i když jste možná dost osobití, máte své skalní příznivce. Příliš mnoho lidí k životu ale nepotřebujete. Jste spíše praktičtí, a to i ve věcech lásky, kde určitě netoužíte po romantice, ale po zázemí, bezpečí a také smyslnosti. V životě dokážete mnohého dosáhnout díky své píli. Máte dostatek štěstí, i ve finanční oblasti.

Vedlejší:

Dokážete být energičtí, vitální i fyzicky zdatní. Máte schopnost si dobře stanovit cíl, zaměřit se na něj a dosáhnout jej, stejně tak jako být ve správný čas na správném místě. Zároveň ale umíte pomoci ostatním. Jste přátelští, jen nenávidíte a velmi těžko také odpouštíte kritiku.

 

ORANŽOVÁ

Základní:

Jste laskaví, citově a rodinně založení lidé, velmi přátelští, starostliví, pečující. Máte dobře vyvinutou intuici, emocionalitu a nesnášíte negaci, hádky a spory. V takových případech se raději stáhnete do sebe. Máte hodně fantazie a umělecké tendence. Potřebujete velké množství lásky. Milujete druhé, a to až tak, že je budete umět bránit stůj co stůj. K sobě tak vřelí ale nejste, býváte spíš submisivní.

 

Vedlejší:

Nejste příliš ambiciózní ani vůdčí, bránit se ale v případě nutnosti umíte. Potřebujete blízké lidi a rodinu. Můžete mít i potíže se zdravým sebevědomím, a tak toužíte po stálém uznání a projevech lásky. Uspokojí vás práce pro druhé. Máte skvělý vkus i umělecké cítění.

 

ŽLUTÁ

Základní:

Máte smysl pro humor, jste vitální a energická osobnost. Veselostí ale často zakrýváte svou citlivou duši. Umíte se skvěle pohybovat ve společnosti, komunikovat, vyjádřit své myšlenky, argumentovat i obhájit je. Máte navíc výborně vyvinutou sociální inteligenci, a tak snadno nadchnete i ostatní pro svou věc. Vyzařujete zvláštní osobní kouzlo. Jste ale také vybaveni bystrým mozkem, který vás předurčuje k celoživotnímu vzdělávání a studiu. Jen je třeba se naučit započaté věci dotáhnout do konce.

 

Vedlejší:

Nejste stvoření pro podřízené pozice. Spokojení budete jenom tehdy, budete-li ambiciózní. Není třeba se bát, dokážete si získat druhé, stejně tak jako dobře zvládat změny. To, co vás bude nejvíc ubíjet, je nuda a stereotyp. A co vám nejvíc stojí v cestě k rozvoji, je vaše přecitlivělost.

 

ZELENÁ

Základní:

Máte dobré srdce a toužíte po vyrovnanosti, harmonii a klidu. Chtěli byste takový svět a začínáte u sebe, kdy na sebe dokážete být opravdu přísní. Jste praktičtí, možná i spíš pesimističtí, máte rádi řád a pořádek, i proto velmi špatně zvládáte změny a nečekaná překvapení. Jste šetrní, přesní, vážní a poctiví, ale můžete působit chladně. A to i tehdy, když se budete snažit pomoci. Uklidní vás příroda.

 

Vedlejší:

Dokážete být velmi dobře rozhodní, i když jste to zatím třeba na sobě nepozorovali. Jste organizačně schopní, umíte dlouhodobě plánovat, jste pracovití a nevadí vám ani náročné úkoly. Jen se budete muset naučit respektovat autority. V komunikaci s druhými vám napomáhá přímé jednání a to, když víte, na čem skutečně jste. Můžete mít i léčitelské schopnosti.

 

MODRÁ

Základní:

Kladete velký důraz na duševno i duchovno a druzí vás vnímají jako učitele, rádce. I proto by vám sedělo povolání kantora, kouče, vůdce obecně. Bohužel ale nedokážete dlouho vydržet na jednom místě, bytostně potřebujete nějaké dobrodružství, svobodu, cesty, poznávání a občas zbytečně riskujete. Jste zaměřeni do přítomna a blízkého budoucna, minulost necháváte za sebou a umíte se jí lépe než ostatní zbytečně netrápit. Chcete být především čestným člověkem.

 

Vedlejší:

I když to tak někdy nevypadá, máte v životě často více štěstí, než si možná i ‚zasloužíte‘. Dokážete působit docela dost záhadně a to je na vás velmi přitažlivé, stejně tak jako vaše schopnost nebát se rizika a jít do věcí po hlavě. A když si hlavu či nos kapku nabijete, umíte to brát s humorem. Potřebujete obdiv.

 

Kategorie: