Norská princezna ZASE ZLOBÍ

Když se před 14 lety krásný a ušlechtilý princ Haakon bezhlavě zamiloval do neurozené, chudé a hříšné ženy z lidu, byl to skandál, jaký norské království ještě nezažilo. Přesto si svou lásku vybojoval a pohádka měla šťastný konec. Jenže teď se zdá, že se nad ní stahují mračna.
TEXT: Eva Finsterlová

 

Už od konce loňského roku se světovými médii jako mor šíří zpráva o manželské krizi norského korunního páru. Přestože královský palác všechny otázky na toto téma vytrvale odráží, zvěsti o prasklinách v někdejší dokonalé idylce prince Haakona a Mette-Marit (oba 40) neutuchají. Na rozdíl  od dřívějších skandálů jiných královských párů to tentokrát není následník trůnu, který by znovu neodolal kouzlu mimo královské romance a zahleděl se do další krásky. Příčinou je nyní sama někdejší Popelka Mette-Marit, která podle nejnovějších zdrojů podvádí svého prince s norským miliardářem.

Nejde přitom o bezejmennou aférku a vykonstruovaný drb bulvárních novinářů. Muž, kvůli kterému se manželství norského korunního páru otřásá v základech, se jmenuje Ole Robert Reitan (42)Tento ženatý otec tří dětí je mimo jiné dědicem koncernu Reitan Group stejně jako vlastníkem sítě supermarketů. Kromě toho má úspěšný podnikatel rovněž podíl ve firmách těžících ropu v Severním moři a nemálo investuje i v několika bankách a fondech.

Zajímá vás milostná romance norské princezny? Neváhejte a kupte si dubnový časopis L’amour.

Kategorie: