Michaela Salačová: Hraní mě nabíjí emocemi

Miss České republiky 2000, nejfotogeničtější dívka světa téhož roku, DJ, blogerka a maminka dvou malých kluků. Míša Salačová je v jednom kole, které se rychle točí, a ji to baví! 

připravila: Adéla Hálková

 

Míšo, ty jsi po dvou dětech ještě krásnější než za období kralování. Neláká tě vrátit se k modelingu?    

Děkuju, ale nevím, krásnější bych neřekla, ale cítím se dobře, to ano. K modelingu se určitě vracet nechci, ani v minulosti, když jsem se modelingu věnovala, to nebyla moje priorita. Dávám přednost věcem, ve kterých se mohu více seberealizovat. Hlavně, už mi není dvacet a naše modelingová ‚scéna‘ má jistě mnoho jiných dívek, po kterých je poptávka. Takže modeling je už pro mě (ale nikdy neříkej nikdy) uzavřená kapitola. I když – dodnes mám oblíbené návrhářky, fotografy, lidi z tohoto prostředí, které bych s případnou nabídkou asi neodmítla.   

 

Od tohoto roku se opět aktivně pouštíš do DJingu, není to fuška, skloubit hraní s dětmi?  

Já bych právě neřekla, že se do toho pouštím ‚aktivně‘. Hraní mě baví, je to můj koníček, miluji elektronickou hudbu a navíc ten pocit, když pod vámi tančí dav lidí... Je to nepopsatelné a doslova mě to nabíjí emocemi. Víš, já jsem už v době, když jsem hrát začala, věděla, že to není věc, na které si budu budovat kariéru. Že jednou budu chtít mít děti, rodinu a tuto práci je velmi těžké skloubit s rodinným životem – obzvlášť pro ženu. V době, kdy jsem hrála, jsem se ještě věnovala jiným věcem, studovala jsem vy - sokou školu, moderovala v tele - vizi a hlavně, zajišťovala jsem PR a booking pro eventy, které s mým manželem pořádáme. A toto je dodnes má hlavní práce, které se věnuji stále, i během těhotenství a mateřské. A dnes, když je mou prioritou hlavně rodina, mám hraní už jenom jako občasný koníček. Hraní si beru jen tak jednou do měsíce, je to příjemné odreagování od dětí.   

 

Kdy ses rozhodla, že pověsíš DJing na pomyslný hřebíček a pořídíš si rodinu?   

Asi před pěti lety. Hrála jsem v té době opravdu hodně, každý víkend, po celém světě, hodně jsem cestovala, do toho jsem pracovala, byla zkrátka plně vytížená. Najednou jsem cítila, že můj život naplní už něco jiného než práce a noci strávené v klubech.   

 

Je to těžké vrátit se zpět na scénu?   

Určitě to není jednoduché a je to otázka také mého odhodlání a chuti pro to něco udělat.   

 

Jaké zajímavé akce tě v nadcházejících dnech čekají?   

Jak jsem říkala – hraní si beru jen tak jednou do měsíce. V nejbližší době budu hrát v Praze v klubu Roxy, 13. června v Kutné Hoře, v září pak na charitativní party From Hearts v klubu Yes v Praze. A v listopadu mne pak čeká velká party Apokalypsa, kterou s manželem pořádáme.   

 

Ale tebe nebaví jen hraní a rodina. Před nedávnem jste si založily s kamarádkou blog?   

Dlouho jsem přemýšlela, v čem se do budoucna ještě realizovat a co mě vlastně baví. Mám vystudovanou žurnalistiku, zkušenosti s PR, baví mě móda, kosmetika, zkrátka ‚hezké věci kolem‘. No, a jednoho dne jsem zjistila, že v Brně neexistuje žádný blogový projekt, který by se zaměřoval na lifestyle a sledoval by dění v tomto směru v jednom městě, tedy v Brně. Cílem je oslovit hlavně ženy a přinášet jim aktuální dění v Brně stylem blogu – tedy doporučujeme věci, firmy, služby atd., se kterými máme osobní zkušenost a za které se stavíme, že jsou dobré. Oslovila jsem k tomu kamarádku, která má přehled o dění v Brně, a celý projekt jsme spolu založily a píšeme jej... Naši čtenáři se dozvědí to nej z lifestyle dění v Brně. Navíc přinášíme soutěže, doporučení, tipy... Více se můžete o projektu dozvědět na Coolbrnoblog.cz nebo na Facebooku.   

 

 

Kategorie: