Až se zima zeptá: Už máte cool kulicha nebo čelenku?

Milujete kulichy, doma jich máte bezpočet, anebo jste letos zatoužila po čelence? Jestli vás baví ty háčkované a zároveň fandíte malým českým značkám, určitě si vyberete právě od Drexiss. A co víc – pravděpodobně nezůstanete jen u jednoho modelu...

Ať už chcete teple obléknout sebe, své děti, anebo i jejich tatínka, na Drexiss.cz si určitě vyberete. Na e-shopu, který vám bude určitě už od pohledu sympatický, najdete nápadité (nejen) háčkované kulichy v mnoha barevných kombinacích, ručně háčkované čelenky ve velikosti pro vás i vaše děti, ale stejně tak si můžete vybrat třeba super pohodlné tepláky, tzv. baggy, anebo pěkné a zároveň kvalitní funkční oblečení. Vkus a šmrncovní střihy, které dobře sedí, i osobní přístup k zákazníkům je přesně to, co tuhle malou rodinnou firmu ze středočeského kraje vystihuje asi nejlépe. 

Za modely s malým nápisem Drexiss na koženém štítku stojí mladá a talentovaná maminka dvou chlapečků Petra Dresslerová toho času na mateřské dovolené. Překvapivě vystudovala chemii, ale místo zkumavek jí osud nakonec spojil s háčkováním. Po operaci kolene musela Petra zůstat doma, a když její kamarádka nemohla sehnat nějakou stylovou čepici na hory, neváhala, vzala do ruky háček a podle YouTube se naučila háčkovat. Ohlasy na její modely byly okamžitě takové, že na sebe vlastní firma nenechala dlouho čekat. 

Dnes už Drexiss dávno není jen o kulichách, i když těmi to tehdy všechno začalo, ale o spoustě dalšího bavlněného nebo funkčního oblečení, které vyniká kvalitou a poctivě odvedenou ruční prací. Za tou už teď nestojí jen Petra, ale celý team švadlen, mezi nimiž jsou hlavně maminky na mateřské dovolené a paní v důchodu.

Modely pro dospělé i děti od české značky Drexiss můžete zakoupit přímo na oficiálním e-shopu www.drexiss.cz nebo v malé kamenné prodejně v Milovicích u Prahy. A když budete mít štěstí, můžete natrefit na stánek s oblečením Drexiss také na nejrůznějších jarmarcích, festivalech a design marketech. O tom, že si vyberete, není pochyb!

Kategorie: