MARTINE EGELAND

Martine Rodland Egeland patří mezi elitní skandinávské blogerky. Její blog miluje několik tisíc čtenářů. Není divu, z každého outfitu dokáže vykouzlit dokonalý příklad padnoucího stylingu.

Text: Annette Krubner

 

Jaký příběh se skrývá pod názvem vašeho blogu Explode (Explode.blogg.no)?  

Stalo se to náhodou. Společně jsme se snažili zakomponovat do názvu blogu mé jméno, ale nic nás nenapadalo. Pak jsem vykřikla slovo Exploze. Ostatním se tenhle název také líbil.   

 

Jak byste popsala svůj styl a vztah k módě a stylingu?   

Miluji černou a to je takový základ každého šatníku. Mám ráda i ‚rocky style‘, styl, který si oblíbila i Kate Moss. Líbí se mi oblečení, které je originální a nevídám ho na lidech kolem sebe. Snažím se, aby můj styl byl vlastní a neokoukaný.

 

Kdo patří mezi vaše oblíbené módní návrháře?   

Donatella Versace a Stella McCartney.  

 

 

Kdo inspiruje váš šatník?   

Fanny Lyckman a Anglica Blick. Obě jsou úžasné a mají unikátní styl. Miluju je a několikrát denně navštěvuji jejich blogy.

 

Které další blogy ráda navštěvujete?   

Sophieelise.blogg.no. Na první pohled je vidět, že za ním stojí holka se silnými názory. Nebo Andreabadendyck.no, ten je hodně zábavný. Noralba.blogg.no dává na svůj blog pěkné inspirativní fotografie. Často se jimi kochám.   

 

Pokud naše čtenářka zavítá do Norska, které obchody by neměla minout?   

Já osobně nevyhledávám drahé a luxusní značky. Já si vystačím hlavně s H&M, Gina Tricot a s Bik Bok. U vás asi nemáte ty dva poslední jmenované.   

 

Máte nějaký kosmetický přípravek, bez kterého se neobejdete? A prozradíte nám nějaký váš trik při líčení?  

Samozřejmě, asi jako každá žena. V mé kabelce vždy najdete balzám na rty a pudr Clinique. Snažím se, abych vždy vypadala trochu dramaticky, ale stále přirozeně. Mám ráda velké oči, tudíž ráda používám černou tužku, aby moje řasy vypadaly delší a silnější. ♥  

 

Kategorie: