Ivana Jirešová a její tajemství krásy

Díky jemné tváři, velkým očím a roztomile kudrnatým vlasům bude herečka Ivana Jirešová zřejmě už navěky vypadat jako holčička. Jak se ale brání vráskám a jak si udržuje svoji úžasnou postavu? A co vlastně ona sama považuje za krásné?

text: Zdenka Tomis

 

Přirozenost nade vše  

„Moje maminka se nikdy moc nelíčila a i já se své dceři snažím vštípit, že méně je více. Bohužel často sleduje YouTube a moderní videoklipy, kde jsou zpěvačky přemalované. Je těžké v takovém balastu třpytek a lesku zůstat přirozenou kráskou. Pro mě je ideálem krásy takový obličej, ze kterého něco vyzařuje. Prvoplánová krása mě nudí.“   

 

Každodenní Nezbytnost   

„Z domu nevycházím bez kvalitního make-upu, používám značku Shiseido, případně bez BB krému od Thalgo, a co se týče líčení, vždy mám po ruce rtěnku Sephora v nějakém sytějším odstínu. Ale za to úplně nejdůležitější považuji dokonalou hygienu. Takže denně sprcha nebo koupel a pak tělové mléko nebo olej.“ (Rtěnka, Sephora, odstín Cougar, 290 Kč, rozjasňující BB krém, Thalgo, 720 Kč)   

 

 

Speciální Péče   

„S péčí profesionálů to nepřeháním. Zatím chodím jen na klasické kosmetické ošetření francouzskou přírodní značkou Thalgo, která je nadopovaná mořskými živinami. Pokud potřebuju okamžitě ulevit unavené tváři, funguje na mě peeling, po kterém nanesu ještě esenciální olej od Decléor. A když mám už nalíčenou tvář, použiju alespoň minerální vodu ve spreji nebo krémovou, lehce třpytivou tvářenku či rozjasňovač.“ (Minerální voda ve spreji, Hydrabio Brume, Bioderma, 300 ml, 299 Kč)   

 

Kategorie: