Jedinečný projekt: Bitva stylistů

 

Máte rádi vytváření módních stylizací, spojování netradičních kousků nebo vás prostě baví styling? Štěstí přeje připraveným. Proto odhoďte zábrany a s chutí se pusťte do boje o nejlepší outfit. BITVA STYLISTŮ je název pozoruhodného mezinárodního projektu, dávající prostor právě kreativním a invenčním osobnostem.

Šance pro milovníky módy

ANSWEAR – jeden z největších módních internetových obchodů ve střední a východní Evropě, spouští velkou soutěž, jejímž cílem je podpora mladých talentů a rozvoj módní branže. Soutěží se na poli módního stylingu a absolutní vítěz získá kromě jiného otištění své práce na stranách jarního vydání Cosmopolitan a nahlédne do zákulisí módní branže. 

Jak se zapojit?

Zúčastnit se může každý! Startujeme už v září 2018. Soutěžit se bude ve 3 kolech během celého podzimu. V prvním, veřejném kole mohou zájemci přihlásit 3–5 fotografií svých autorských stylizací (outfitů) na stránce bitvastylistu.answear.cz.Z nich porota vybere Top 10 nejlepších postupujících do druhého kola. Hodnotí se jak módní kreativita, tak koncept fotografií. Finalisté dostanou vybrané kousky z jarní kolekce 2019 značky ANSWEAR a voucher na doplnění stylingu z eshopu answear.cz v celkové hodnotě 15 000 Kč. Z tohoto užšího výběru porota následně určí 3 hlavní vítěze.

Atraktivitu projektu podtrhuje porota složená ze zvučných jmen módního showbyznysu:  

Sabrina Karasová, šéfredaktorka měsíčníku Cosmopolitan
Klára Klempířová, módní poradkyně, Akademie stylu & módy
Markéta Bártová, fashion bloggerka
Jitka Nováčková, modelka, youtuberka,vítězka soutěže Česká Miss 2011

Co můžete získat?

A proč byste se měli účastnit této fashion výzvy? Ti, nejlepší z nejlepších, dostanou obrovský prostor ukázat veřejnosti, co v nich je. Ocitnete se na sociálních sítích Answear.cz, nafotíte módní editoriál pro COSMOPOLITAN, získáte hodnotné ceny od partnerů akce Olympus, Mini, Kiehl´s a Urban Decay a dostanete šanci změnit svůj život. Tak směle do toho! 

https://bitvastylistu.answear.cz

#FashionIsTheAnswear.

Kategorie: