Značka Columbia letos slaví 80. výročí

Hlavní misí letošní podzimní a zimní kolekce Columbia Sportswear je udržet své zákazníky v suchu a teple od hlavy k patě, poskytnout jim maximální ochranu a pohodlí při všech podzimních outdoorových aktivitách i zimních sportech. Již tradičně je kolekce nabitá technologiemi, jejichž kvalita a funkčnost je testována v náročných podmínkách hor a větrného pobřeží Pacifiku severozápadního amerického státu Oregon, odkud Columbia pochází. Inovativní voděodolné prodyšné technologie OutDry Extreme a ekologická OutDry Extreme Ecojsou zárukou, že sychravé podzimní počasí nepocítíte. V zimní kolekci se kromě sofistikovaného péřového zateplení TurboDown a TurboDown Wave kombinujícího přírodní peří se syntetickou tepelnou izolací objevuje i nová revoluční technologie Columbia Omni-Heat Thermal Reflective 3D, která násobí tepelný komfort oděvů bez nutnosti přidávat množství izolace a udrží jedince v optimální teplotě 37°C. Samozřejmostí jsou propracované funkční a zároveň elegantní střihy, střídmé i výrazné barvy umožňující nakombinovat jednotlivé kusy oblečení do atraktivního outfitu dle vkusu zákazníka.

Outdoorovou a lyžařskou kolekci Columbia doplňují i funkční lifestylové městské bundy, svetry i mikiny pro každodenní nošení. Kolekce obuvi Columbia pro podzim a zimu 2018 nabízí nepromokavé technologie, zateplení, atraktivní design a nízkou váhu boty. Důraz je kladen na neklouzavé podrážky. Vlajkové produkty z kolekce obuvi se pyšní protiskluzovými podrážkami s technologiemi a vzorky legendárního výrobce pneumatik Michelin. Své 80. výročí oslavuje Columbia speciální lifestylovou kolekcí Pacific Northwest Collection, která nabízí vybrané nadčasové legendární modely z historie značky Columbia v moderním streetstylovém pojetí kombinujícím nejnovější technologie s módním retro lookem. 

Nová dimenze této technologie spočívá v tom, že drobné „hvězdičky“ ze stříbrné termo reflektivní folie Omni-Heat obsahuje nově také drobné polštářky, které tvoří vertikálně vetkaná vlákna. Tato vlákna vytváří mezeru mezi tělem a látkou umožňující lepší odraz, cirkulaci a udržení tepla v optimální úrovni 37°C. 

Technologie Omni-Heat Thermal Reflective 3D se nově objevovuje v TOP kolekci oblečení Columbia Titanium nabízející základní vrstvu i bundy. Columbia ji v nadcházející sezóně nabídne ve 12 modelech oblečení a 6 typech bot. 

Kategorie: