Průvodce sexem na jednu noc

Možná se vám to přihodilo – bylo to neplánované a byla to pořádná jízda (nebo taky pěkný průšvih). Ať už to proběhlo jakkoli, stalo se a je na čase vyrovnat se s následky...

text: Eva Finsterlová

 

Když jste se s tím sympatickým chlápkem bavila v baru, pomyslela jste si už mezi doušky alkoholu, že by vám vůbec nevadilo si ‚jen tak užít‘. Prostě jste na něj dostala chuť – tu noc. Na samotné myšlence náhodného sexuálního dobrodružství je lákavý především fakt, že s někým, s nímž vás momentálně spojuje velká chemie, si můžete v podstatě na počkání splnit své tajné erotické fantazie – bez bázně a hany. Jenže to, co se ještě v baru zdálo jako dobrý nápad, se ráno může proměnit v pěknou morální kocovinu.   

K té máme větší sklony my ženy. Faktem bohužel zůstává, že na volnější sexuální smýšlení se u žen stále nepohlíží velmi příznivě, což je zřejmě jediný důvod, proč se mnohé později topí ve výčitkách, že se ‚vzdaly‘ tak rychle, bez očekávaných drahot. Nic si nenalhávejme, po světě chodí jen málo těch, které fungují jako Samantha Jones ze Sexu ve městě. Pocity vnitřní nečistoty se dostavují zejména, pokud už se dotyčný muž neozve. Hlavu vzhůru, každá kocovina jednou pomine, pokud víte, co na ni platí, nebo na ni budete pro příště lépe připraveny.   

 

Neřekneš si o číslo   

Asi by nebylo úplně od věci vědět, jak se váš spolunocležník jmenuje celým jménem (pro případ nepříjemných gynekologických potíží nebo nežádoucího těhotenství. Jestli si ale myslíte, že mužům se dá věřit, pak se podívejte na film Zbouchnutá). Pokud už jste si svá mobilní čísla nevyměnili v baru a dotyčný si o něj po společně strávené noci neřekne, nenabízejte mu ho. Možná vás to bude trochu mrzet, ale věřte, že v takovém případě je to jediný způsob, jakým si ještě můžete zachovat tvář a nasadit mu brouka do hlavy. Muži nečekají, že žena jen tak odkráčí a zmizí jim ze života. Znejistí, vrtá jim hlavou, jestli to náhodou není proto, že v posteli vybouchli.   

 

Budeš se držet zpátky   

Milujete mazlení a tulení? Pak si ho s mužem, kterého neznáte, raději odpusťte. Tedy, pokud se do jeho paměti nechcete zapsat jako vlezlá ‚přísavka‘. Ať už se vám dotyčný zamlouvá sebevíc, držte své vášně na uzdě. Nemusíte se přímo odtahovat a hrát si na ledovou královnu, ale řiďte se heslem: Jak ty mně, tak já tobě. Bude-li váš protějšek mazlivější a vám je to příjemné, směle držte tempo, nikdy ale neprojevujte víc náklonnosti, než se vám dostává od něj. Muže přitahují zdrženlivější ženy, přítulné mazlivky je děsí. Bojí se totiž, že po nich okamžitě budou chtít vztah, a tak raději vezmou nohy na ramena.   

 

Kategorie: