Prožijte romantickou valentýnskou večeři v SaSaZu

Pochutnejte si na úžasném jídle, připijte si na vaší lásku a užijte si zamilovaný večer.

Den svatého Valentýna se každoročně slaví 14. února a jak všichni víme, je to den lásky a oslavy zamilovanosti. Je proto fajn, udělat si ten den s vaším partnerem fajn večer a užít si čas jen spolu.

Pražská restaurace SaSaZu pro vás připravila v ten den speciální menu, které sestavil šéfkuchař Andy Tan. Vybrané pokrmy tvoří symfonii chutí, která potěší vás i vašeho partnera. A protože SaSaZu je celé o sdílení zážitků a sdílení chutí, připravené menu je koncipované tak, abyste se o něj s parterem podělili a ochutnali tak celou škálu chutí, které nabízí asijská fusion kuchyně.

Po skleničce Prosecca si pochutnáte na oblíbeném salátu ze zelené papáji, který vás dostane svou svěží chutí kombinující zelenou papáju se sladkým mangem, koriandrem, citronovou trávou, kešu oříšky a chilli-limetkovou omáčkou. Následuje kokosovo-kukuřičná polévka spojující jemnost kokosového mléka s výraznou chutí zelené kari pasty, thajské bazalky a yakitori omáčky. Pak následují rolky tak typické pro Asii, připravené ale v osobitém pojetí našeho šéfkuchaře. Cha-Zu-Ra, nebo-li rolka s kuřetem a banánem, vietnamskými bylinkami a mrkvovo-koriandrovou omáčkou a Hongkongská rolka, která v rýžovém papíru ukrývá tresku, okurku, cibulku, arašídy, mátu a je servírovaná s jablečno-kiwi omáčkou, potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale svým zpracováním a barevností jsou také pohádkou pro vaše oči.

Podělit se dále můžete o Xiao Long Bao, tedy hovězí žebra s foie gras, květákem a pepřovo-zázvorovou omáčkou, grilovanou hovězí roštěnku 7+5 asijských koření, křupavou kachnu v kamenné peci s foie gras a čínskými palačinkami a legendární SaSaZu fillet, nebo-li hovězí svíčkovou se smržovou omáčkou. SaSaZu používá Prime USDA hovězí maso nejvyšší kvality, které je svou jemností a chutí nenapodobitelné. Zajistí vám tak opravdový chuťový prožitek. Oslavu lásky pak společně zakončíte sladkou tečkou v podobě kokosovo-mangového Bavarois.

SaSaZu má pro všechny zamilované připravené ještě jedno valentýnské překvapení. Dva páry, který si ten večer pochutnají na úžasné valentýnské večeři vyhrají také zapůjčení vozu Mini Cooper na celý víkend. Dámy si samozřejmě domů odnesou pozornost v podobě květiny.

Menu je potřeba dopředu objednat a můžete si vybrat ze dvou variant, buď samotné menu  a welcome drink nebo menu spárované s víny, které se k pokrmům nejvíce hodí. Cena pro dva bez párování s víny je 3 200 Kč, s víny 4 800 Kč. K ceně večeře je připočítána 10% service chargé. Platba je nutná předem a rezervace je závazná. Valentýnskou večeři si můžete užít od 18:30 nebo od 21:00. Pokud máte zájem, zarezervujte si stůl https://www.sasazu.com/cs/reservations.

SaSaZu - opravdová Asie v Praze

Oblíbená pražská restaurace SaSaZu je tím pravým místem pro všechny milovníky asijské kuchyně. Výrazný a osobitý rukopis šéfkuchaře Andyho Tana je poznat u každého pokrmu, který na rozmanitém jídelním lístku najdete. Andy, který pochází z Indonésie, si odsud přinesl lásku k rozmanitým chutím, barvám a čerstvým surovinám. Vše dotáhl k dokonalosti dlouholetým působením ve vyhlášených evropských restauracích a nyní se jeho uměním pyšní právě pražské SaSaZu.

S Andyho pomocí se v SaSaZu ponoříme do autentických chutí a vůní asijského kontinentu a poznáme nečekané a báječné kombinace, které jeho kuchyně nabízí. V souladu s jeho hlavním cílem tak pomyslně procestujeme opravdovou Asii, od Blízkého východu a Indie, přes Čínu a jihovýchodní Asiii, až po Japonsko.  Poznáme tak asijskou kuchyni s jejími neopakovatelnými barevnými a chuťovými kombinace, naservírovanou ve stylu prvotřídní evropské restaurace. 

SaSaZu svým návštěvníkům vždy nabídne nečekaný a autentický smyslový zážitek, který potěší nejen jejich chuťové pohárky, ale díky kreativnímu designu jednotlivých pokrmů a jejich citlivě vybrané barevné kombinaci přináší také požitek vizuální. 

Kategorie: