Vyhrajte balíček s lékařskou kosmetikou NeoStrata

Po letním slunění vám na pokožce zůstaly pigmentové skvrny? Vyhrajte jeden ze dvou balíčků s luxusní dermokosmetikou NeoStrata, konkrétně s produkty řady Enlighten, která je svým složením bohatá na extrakt z hroznových jader Chardonnay, výtažky z alpských rostlin i lékořice, vitaminy C a E, tudíž dovede skvěle řešit právě nežádoucí pigmentace. 

 

Na jaké produkty se můžete ve výherním balíčku těšit?

 

Čistící gel Ultra Brightening Cleanser

Jeho pomocí z pleti odstraníte mastnotu i make-up a díky obsahu drobných perleťových částeček dopřejete pleti i velmi jemný peeling přispívající k obnově kožních buněk. Pokožka se proto ihned po vyčištění tímto gelem projasní a zároveň se dobře připraví na následnou péči.

 

Illuminating Serum

Jedná se o velmi lehké sérum, které bylo vyvinuto přímo pro pleť trpící hyperpigmentací vlivem UV záření, hormonálními změnami či stárnutím. Sérum obsahuje peptidy, lékořicový extrakt, výtažky z alpských rostlin, vitamin C a k tomu dvanáct různých rozjasňovačů bránících tvorbě pigmentových skvrn a výrazně omezujících viditelnost těch stávajících. 

 

Pigment Controller 

Lehký noční fluid s Retinolem, vitaminy C a E i výtažky z alpských rostlin. Také tento malý zázrak v tubičce přispěje k eliminaci hyperpigmentace a zabrání tvorbě nových skvrn. 

 

 

Soutěžní otázka je následující: Z jaké země pochází lékařská kosmetika NeoStrata? 

a) USA

b) Itálie

c) Francie

 

Správnou odpověď pošlete na e-mail: souteze@casopislamour.cz

 

Více o produktech lékařské kosmetiky NeoStrata najdete na oficiálním e-shopu www.neostrata.cz. Sledovat můžete také facebookový profil NeoStrata CZSKa blog www.vseopleti.cz, kde najdete zajímavé články o tom, jak jednotlivé produkty mezi sebou vhodně kombinovat.

 

Kategorie: