Po čem touží muži V POSTELI?

(Budete muset obléknout kostým služky, zalovit ve slovníku sprostých slov...)

Touha je jako květina, aby rostla, potřebuje vláhu, a to doslova. Pokud se v následujících dnech (my ale doporučujeme nadcházející roky) hodláte dát na pěstění touhy ve vašem vztahu, máme pro vás hned několik tipů, jak z vaší ložnice (a nejen z ní) udělat doslova botanickou zahradu.

Text: Adéla Hálková

Ptali jsme se mužů, jaké jsou jejich erotické touhy, a oni nám prozradili všechny svoje hříšné fantazie. V některých nás utvrdili, stejně jsme je ale potřebovaly slyšet, a mnohými nás překvapili. Čím jsme si ale byly jisté – muži mají rádi, když jim plníme jejich přání, vztah poté považují za podstatně výživnější. Vzrušte partnera na maximum a zařiďte si ve vztahu neotřesitelnou pozici originálním sexem, který chce – ono to opravdu funguje! Muži, kteří se stali hlavním vodítkem tohoto článku, reflektují všechny klasické typy temperamentů, jsou sangviničtí, melancholičtí, choleričtí, flegmatičtí, jsou i všechno mezi tím, přestaňte tedy dumat nad tím, že je váš přítel tichý kliďas, oni i mírumilovní chlapi moc dobře vědí, co je rajcuje!

1. Začíná představení

Všichni svým způsobem milujeme divadýlka, přehánění i všechno to přehrávání, dramata můžou být a jsou sexy, jsou-li cílená a alespoň trochu promyšlená. Muži chtějí herečky! Nemusíte být ani hvězda stříbrného plátna, stačí, když se ve vás občas promítne někdo jiný, někdo temperamentnější nebo naopak submisivnější, zkrátka TA, která má s vaším ‚já‘ jen pramálo společného. Žena, v níž dřímou další desítky bytostí, to jsou ta slova, která bychom měly mít pořád na paměti, chceme-li jeho mysl stále pěchovat rozkoší. „Když jsem dorazil domů, žena mi říká: ‚Za chvíli někdo přijde, prosím tě, otevři.‘ Krásně se na mě usmála a zavřela se v koupelně, rozpovídává se dvaatřicetiletý Damián. „Za deset minut někdo zaklepal na dveře našeho obýváku, šel jsem otevřít a trochu se mi podlomila kolena. Ve dveřích stála Ada v rajcovním oblečku služky, který jí jen stěží zakrýval zadek. V ruce držela bílý kapesník. Bez zaváhání se zeptala, jestli si pán objednal pokojovou službu. Už jen to vykání, navíc to drzé sebevědomí mi v kalhotách dělalo rozruch. Bez toho, aby čekala na odpověď, mi začala rozepínat košili a pomalými pohyby utírala moje ‚špinavé‘ tělo, když se hadříkem dostala až k intimním partiím, chytil jsem ji za holý zadek a úžasně jsme se pomilovali – na gauči, na lince, na stole... Byla to moje služka, mohl jsem si s ní dělat, co jsem chtěl (v podstatě si ale dělala, co chtěla, ona se mnou!).

Bylo to neuvěřitelně osvěžující, jsme spolu několik let a tohle bylo to nejžhavější překvapení našeho vztahu, byl jsem zase zamilovaný jako na prvním rande!“ reaguje na akci své ženy sympatický grafik. Davidovi přitakává i devětadvacetiletý Patrik. „V pátek jsem šel po práci ještě do baru s kolegou. Nevrátil jsem se pozdě, díky bohu za to!“ líčí Patrik, který by představení své Kláry nevyměnil za stovky drinků. „Právě ležela na žíněnce v pokoji a protahovala se. Klára má ráda jógu. Nevím, jestli ji to  jen tak napadlo, nebo to měla připravené, ale když jsem otevřel dveře, zvedla se a povídá mi, že hodina už sice začala, ale že ještě počká, ať se převléknu.“ Na tuhle hru jsem přistoupil velmi ochotně, i když mě napadlo, jestli mě vážně nechce za trest vzdělávat v oblasti protahování zad. Vzal jsem si triko a kraťasy a vrátil se na ‚hodinu‘. Zavelela na zem, měl jsem se uvolnit a představit si něco pěkného. Vzrušil jsem se už při oněch představách. Pak mě postavila do pozice bojovníka, hladila moje tělo, chtěla, aby bylo vše na správném místě. Kontrolovala, jak mám postavená ramena, záda, zadek, kolena a nakonec projela celé tělo. To už jsem ovšem nestál v pozici bojovníka jen já. Pak se rukama opřela o zem do pozice střechy, dýchala zhluboka a vybídla mě, abych se dobře podíval, jak se to dělá. To už jsem jí stahoval legíny, v pozici střechy ještě nějakou chvíli zůstal...

Byla to ta nejlepší lekce v životě!“ Divadelní polívčičku si přihřívá i šestatřicetiletý učitel Martin. „Moje přítelkyně mě občas napomíná, že jsem děsnej učitelskej, a tak aby mě vytrestala, připravila si na mě roli opravdu přísné učitelky. V těch ulíznutých vlasech a rozepnuté bílé košili vypadala opravdu sexy. Mluvila dlouho, přednášela o literatuře, o knize, kterou četla. Nedokázal jsem se soustředit, dlouho mi nedovolila se jí ani dotknout, ale ona se o mě provokativně otírala. Až když si sundala kalhotky a sedla si na mě, mohl jsem se jí dotknout.“
Fantazírování je zdravé a plnění tužeb je nutné, chcete-li partnera uhnat na celý život, i kdyby si chtěl po večerech s námi hrát na pejska a kočičku...

 

2. Podvazkové ženy

„Mluvil jsem prve o tom, že měla moje služka podvazky? Nebo takové ty punčocháče s krajkou?“ dodává zpětně Damián. Všichni muži je milují – podvazky a samodržící punčocháče. Toto je opravdu silná zbraň, která sejme každého muže! 

„Moje přítelkyně si na oslavu pětiletého výročí vzala pod šaty podvazky. Před hlavním jídlem mi pod stolem zasunula ruku pod sukni, nejdřív odhalila podvazky a poté ji vedla dál, místo kalhotek měla takové tenké šňůrky, nikdy jsem neměl tak rychle snězeno a zaplaceno, vrhnul jsem se na ni už v autě!“ líčí podvazkovou mánii čtyřiadvacetiletý Lukáš.

A krajkovou laťku nasadila vysoko také Pavla, která si nalepovací punčocháče vzala na oběd s Petrovými rodiči. „Byli jsme u našich na obědě, Pavla se kolem mě nenápadně motala a pak mě poprosila, jestli bych jí nešel s něčím pomoct. Na chodbě mi pak řekla, že se potkáme za tři minuty nahoře na schodišti. Na prvním schodu seděla poodhalená, ven jí lezla červenočerná krajka. Když jsem šel potichu za ní, postupně roztahovala nohy víc a víc. Zatáhnul jsem ji do mého bývalého pokoje, pokoje pro hosty, trvalo to krátce. Miluju ji za její kuráž! Sbírka krajkovaných punčocháčů se hodí do pohody i nepohody, věřte!

 

3. Buď mým prostíráním

Láska i touha prochází kuchyní. Také erotické představy mužů se velmi často odehrávají právě na těchto místech. I když to všechny ženy vědí, tak proč si touhy trochu neoživit! Co muže na jídle a oblasti kuchyně přitahuje nejvíce? Klasická role ženy asi těžko. A kuchyňská linka je až druhá! „Anička mi každé ráno dělá snídaně. Na ty víkendové se ale těším jako malej, to mi je totiž podává v prádle nebo nahá! Bohužel ty teplé vždycky vystydnou, na milování mám chuť hned, jak přede mne postaví talíř. Je to úžasný rituál...“ vypráví jednadvacetiletý David.

To Damiana zase vzrušuje nejvíc kuchyňská linka. „Nemyslím si, že ženy nutně patří do kuchyně, ale Ada je při vaření neuvěřitelně sexy. Když jsme vybírali novou linku, představoval jsem si, jak to na ní děláme, vybíral jsem ji podle mé výšky. Vyplatilo se!“

„Já mám nejradši sex v posteli, tam prostě patří, jsem ale moc rád, když si Petra sem tam v posteli něco sní, ideálně něco tekutého, to potom rád ochutnám...“ šibalsky naznačuje Petr.

A nakonec vzkaz pro vás, pánové, muž v kuchyni je neuvěřitelně sexy, není to klišé a ani nás nemusíte klátit, stačí, když uděláte večeři!

 

Kategorie: