SKIN UP - anti-aging ultrazvukový nano spray pro hydrataci pleti

Představujeme revoluční novinku v hydrataci pleti Skin Up, elektronický přístroj velikosti menšího mobilního telefonu můžete mít celý den po ruce a během 30 vteřin osvěžit unavenou či rozpálenou pleť jemnou chladivou mlhou. Vhodný je pro všechny věkové kategorie a typy pleti.

Jak Skin Up funguje?

Skin Up funguje na bázi ultrazvukové hydratace – zásobník na zadní straně naplníte sérem dle vlastního výběru, odsunete přední kryt, čímž se přístroj aktivuje. Skin Up začne vytvářet proud jemné chladivé mlhy, který jen přiblížíte k obličeji. Technologie Skin Up rozbíjí částice vody na jednotlivé molekuly a napomáhá tím aktivním látkám rychle proniknout do hlubších vrstev pokožky. Mlha je tak jemná, že ani v nejmenším nenaruší váš perfektní make-up. 

Světová novinka Skin Up během několika sekund obnoví hydrataci pleti, minimalizuje tvorbu vrásek, navrací pleti svěží a mladistvý vzhled a dlouhodobě ji osvěží.

Stačí sáhnout do kabelky a použít Skin Up kdykoliv se Vám zachce! 

Jaká séra se do Skin Up používají?

Do přístroje se používají speciální séra, která jsou vyrobena z kompletně ve vodě rozpustných  přírodních ingrediencí–kyselina hyaluronová, kyselina lipoová, aloe vera a koenzym Q10.  Ty zajišťují maximální anti-aging efekt a hydrataci pleti. Jde o stejné látky, které jsou součástí kvalitních pleťovéch krémů s tím rozdílem, že Skin Up séra můžete aplikovat i přes make-up a tak často, jak jen potřebujete. Použitím Skin Up přispějete k udržení vláhy uvnitř hluboko uložených buněk a omezíte tak dehydrataci pleti. Vybírat můžete z těchto typů náplní: růže s fíkem, kokos, santalové dřevo, černý pepř a neutrální.

 

Ideální použití

Během celého roku min. 2x denně jako prevence proti stárnutí pokožky

Na dovolenou v létě – ochrana před slunečním zářením - dehydratací

Na cesty do auta – kdykoliv při pocitu únavy

Klimatizované prostory – okamžitá hydratace během 30 sekund 

Pro muže – after shave, mohou použít jako vodu po holení, ideální sérum z černého pepře

Pro modelky, moderátorky, herečky před líčením – Skin up vytvoří dokonalý podklad pro make up během 2 minut!

Na kteroukoliv část těla, krk, dekolt, ruce, nohy – fantazii se meze nekladou

Neexistují žádné kontraindikace pro delší aplikace, Skin Up můžete používat kdykoliv se vám za chce!

Skin Up je luxus a relaxace v jednom , přináší maximální komfort, potěšení a požitek.

Dokonalý koncept techniky a speciálního séra má mimořádné hydratační a omlazující účinky, které minimalizují tvorbu vrásek  a působí proti předčasnému stárnutí.  Skin Up je správná volba pro všechny kteří si chtějí dlouhodobě zachovat svěží a mladiství vzhled.

 

Cena přístroje Skin Up: 2.300,- Kč

Cena náhradní náplně: 590,- Kč, 50 ml 

Prodej: www.salon-korunka.cz

 

Kategorie: